70 lat Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w jednej książce

Najnowsza publikacja Wydawnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu opisuje 70 lat historii naszej Uczelni. W oczekiwaniu na wydanie papierowe przekazujemy Państwu do zapoznania się wersję elektroniczną.

"Niniejsza publikacja jest próbą zatrzymania w czasie i zobiektywizowania 70 lat historii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zespół redakcyjny podjął się tym samym niezwykle trudnego wyzwania. Bardzo za to, w imieniu nas wszystkich, dziękuję. Zachęcam Państwa do poznania historii mojej Alma Mater. Bez tego trudno zrozumieć miejsce, które dziś wspólnie tworzymy. Patrząc w przeszłość, wyrażając wdzięczność naszym poprzednikom, nie zapominajmy o naszej odpowiedzialności przed tymi, którzy przyjdą po nas. Przyszłość niesie ogromne możliwości. Tylko od nas zależy czy będziemy chcieli z nich skorzystać." - napisał we wstępie Rektor UMW prof. Piotr Ponikowski.

Elektroniczną wersję publikacji znaleźć można tutaj.