Absolwenci – zostańmy w kontakcie!

Biuro Rekrutacji i Badania Losów Absolwentów zaprasza absolwentów do wypełnienia krótkiej ankiety. Zostaw swój email, by wziąć udział w badaniu, otrzymywać informacje o inicjatywach dla absolwentów i ofercie kształcenia podyplomowego.

Dzięki temu, że w ankiecie zostawisz nam kontakt do siebie, zapytamy w przyszłości o rozwój Twojej kariery zawodowej i opinię jak uczelnia Cię do niej przygotowała. Dzięki temu uczelnia będzie w stanie wprowadzać ulepszenia w programie studiów, czerpiąc z wiedzy praktyków.
Chętni będą mogli otrzymywać informacje o wydarzeniach dla absolwentów i ofercie studiów podyplomowych.

W ankiecie prosimy o podanie adresu email do kontaktu po studiach (innego niż uczelniany, który niedługo przestanie działać), pytamy o ukończone studia i o plany na przyszłość.

Jeśli chcesz dostawać informacje o inicjatywach dla absolwentów i ofertę studiów podyplomowych zaznacz odpowiednią zgodę.
 

 

Przypominamy również, że wszyscy studenci i absolwenci mają dostęp do bazy ofert pracy przysyłanych uczelni przez pracodawców i do darmowego podstawowego kreatora CV. Wystarczy założyć konto na portalu https://biurokarier.umw.edu.pl/