Dostęp do platformy e-learnigowej przedłużony do 1 czerwca

Studenci ostatnich lat kierunku lekarskiego oraz kierunków prowadzonych w ramach Wydziału Nauk o Zdrowiu będa mogli bezpłatnie korzystać z platformy e-learnigowej Incision Academy do 1 czerwca 2020 r.  

Platforma dedykowana jest studentom i wykładowcom prowadzącym zajęcia na ostatnich latach kierunku lekarskiego, a w ostatnim miesiącu dostęp do niej zyskali również studenci kierunków prowadzonych na Wydziale Nauk o Zdrowiu. W marcu, w związku z przejściem w tryb e-learniningu, dostęp do platformu zyskały także osoby, które do tej pory które nie miały dostępu wykupionego przez Uczelnię. W sumie od tej chwili w systemie zarejestrowało się ponad 200 osób, w tym 60 wykładowców i studentów WNoZ. W związku z obecną sytuacją oraz dużym zainteresowaniem narzędziem, Incision przedłuża bezpłatny dostęp do platformy do 1.czerwca br. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy otrzymali wiadomość mailem, ale jeśli są osoby zainteresowane dostępem, które nie zdążyły się dotychczas zarejestrować to mają nadal taką możliwość.

Zagadnienia poruszane za pośrednictwem platformy obejmują m.in.: chirurgię ogólną, naczyniową, przewodu pokarmowego, traumatologię i ortopedię, ginekologię, położnictwo czy urologię. W portfolio Akademii znajduje się również część anatomiczna, odpowiadająca wszystkim sfilmowanym zabiegom, podstawowe informacje i zalecenia dotyczące przygotowania pacjenta do operacji, potencjalne zagrożenia i powikłania pooperacyjne oraz testy sprawdzające wiedzę.

Co daje dostęp do platformy?

  •  szybciej przygotujesz się do zajęć i egzaminów z przedmiotów zabiegowych
  • nauka stanie się dużo przyjemniejsza i łatwiejsza.
  • będziesz dobrze przygotowany/a i lepiej wykorzystasz swój czas podczas zajęć w klinice

Jak korzystać z Incision Academy?

  • zacznij od oglądania sfilmowanych procedur chirurgicznych (przejdź całą procedurę krok-po-kroku)
  • zapoznaj się modelami anatomicznymi
  • zalicz test sprawdzający wiedzę.

W celu uzyskania dostępu została utworzona aplikacja, która po zalogowaniu uprawnionego użytkownika wyświetli jego login/kod dostępu do Incision przypisany do numeru indeksu. Studenci 4,5,6, roku kierunku lekarskiego mogą się zalogować pod adresem https://www.formularze.umed.wroc.pl/incision-academy/

Dla tej samej grupy studentów utworzyliśmy także adres poczty elektronicznej incision@umed.wroc.pl, na który można wysłać wysłać wszelkie informacje i pytania dotyczące Incision.

Pracownicy zainteresowani założeniem konta i korzystaniem z możliwości platformy przy przygotowywaniu zajęć proszeni są o kontakt z przedstawicielem firmy pod adresem: solecka@incision.care

Film instruktażowy na temat korzystania z Incision Academy dostępny jest pod linkiem: https://youtu.be/BjFkY1YJzkc