Ruszyła rejestracja na studia!

Trwa rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia stacjonarne. Czas do 11 lipca dla osób z polskim świadectwem. Uwaga! Zmiany zasad dla kandydatów z Ukrainy, którzy mieli w tym roku podchodzić do ZNO.

Zmiany zasad rekrutacji dla kandydatów z Ukrainy, którzy mieli w tym roku zdawać ZNO.
Ze względu na odwołanie tegorocznego egzaminu ZNO przez oficjalne władze oświatowe Ukrainy, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dopuszcza rekrutację na podstawie wyników ze świadectwa o pełnym średnim wykształceniu (атестат про повну загальну середню освiту)/ atestatu.
Kandydaci z Ukrainy przeliczają wynik ze świadectwa / atestatu z przedmiotów kierunkowych, obowiązujących na danym kierunku studiów, według następującej tabeli:

Punkty odpowiadające wynikowi ze świadectwa / atestatu mnoży się przez przelicznik 0,8 i podaje w zaokrągleniu do liczby całkowitej.

Można się już zarejestrować na STUDIA STACJONARNE I stopnia i jednolite magisterskie!
Wejście do systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów i wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce REJESTRACJA na stronie internetowej rekrutacji.
Tu kandydaci znajdą dokładny opis, co zrobić krok po kroku, aby poprawnie się zarejestrować i przejść dalsze kroki rekrutacji. 
Rejestracja potrwa do 4 lipca dla osób ze świadectwem uzyskanym za granicą, a do 11 lipca dla wszystkich ze świadectwem uzyskanym w Polsce.
Pierwsze listy rankingowe ukarzą się na stronie rekrutacji już 15 lipca.

Rejestracja na wszystkie studia I stopnia i jednolite magisterskie w formie NIESTACJONARNEJ rozpocznie się 8 sierpnia.

Rejestracja na studia II stopnia zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej będzie trwała od 12 lipca do 5 sierpnia.

Do 8 lipca trwa również rejestracja na studia w języku angielskim. Szczegóły po angielsku.

Szczegóły dla każdego kierunku, formy i stopnia studiów znajdują się w zakładce HARMONOGRAMY na stronie rekrutacji.

"Czego Ci nie powiedzieli o... studiach medycznych" - 31 maja odbył się live z Biurem Rekrutacji i Badania Losów Absolwentów dla tych, którzy do ostatniej chwili nie są pewni jaką drogę zawodową wybrać po maturze. 

Obejrzyj nagranie na Facebooku