Zwierzakobus dla fundacji Ekostraż

Na prośbę pracownicy naszej uczelni - Katarzyny Nowosielskiej, która jest wolontariuszką wrocławskiej Ekostraży, przekazujemy informację o zbiórce funduszy dla fundacji w ramach konkursu na Zwierzakobus.

Ekostraż zajmuje się ratowaniem zwierząt, również dzikich. Do podejmowania kolejnych interwencji fundacja potrzebuje sprawnego samochodu. W związku z konkursem na portalu RatujemyZwierzaki, w którym pięć pierwszych organizacji prozwierzęcych z największą ilość wpłat otrzyma Zwierzakobusa, zachęcamy do przekazywania darowizny dla Ekostraży. Link do skarbonki znajduje się na stronie:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobus-ekostraz

Przypominamy również, że powołany został Zespołu ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, którego celem jest opracowanie, wdrożenie, weryfikacja i aktualizacja Polityki społecznej odpowiedzialności uczelni w trzech kluczowych obszarach: równego traktowania, ekologii i wpływu na otoczenie. W ramach zespołu funkcjonują: Zespół ds. Równego Traktowania, Zespół ds. Ekologii i Zespół ds. Wpływu na Otoczenie. Zachęcamy do aktywnego zasilania pomysłami działań, które będą rozwijać naszą odpowiedzialność społeczną.
Link do zarządzenia: Zarządzenie nr 251/XVI R/2021