Zalecenia odnośnie prowadzenia zajęć w semestrze zimowym
(24.9.2021)

Zespół ds. zarządzania kryzysowego przygotował zalecenia dla studentów, doktorantów i pracownikó dotyczące zapobiegania zakażeniu SARS-CoV-2 w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022.

Nowa procedura postępowania w przypadku zakażeń
(25.2.2021)

Poniższa procedura jest nadal aktualna z następującymi zastrzeżeniami: dotyczącymi tak zwanych ozdrowieńców oraz osób zaszczepionych. Niesustannie zachęcamy wszystkich studentów i pracowników do zaszczepienia się.

Autobus MPK między kampusami wraca na trasę
(24.9.2021)

1 października wraca na trasę autobus, który MPK dedykowało studentom i pracownikom Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przemieszczającym się pomiędzy kampusami uczelni. Przejazd jest bezpłatny, po okazaniu legitymacji.

Aktualne zalecenia przeciwepidemiczne - szkolenia stacjonarne
(9.6.2021)

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zaleceniami przeciwepidemicznymi dotyczącymi przeprowadzania szkoleń stacjonarnych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Uszkodzenia wielonarządowe wywołane przez SARS-CoV-2
(9.6.2021)

10 czerwca 2021 r. o godz 15:00 odbędzie się kolejna z cyklu debat organizowanych z okazji Jubileuszu 20 lecia Naukowej Fundacji Polpharmy pt.: „Uszkodzenia wielonarządowe wywołane przez SARS-CoV-2".

Statystyka zakażeń na UMW stan na 13.06.2021
(8.6.2021)

Tradycyjnie zespół antycovidowy przygotował tygodniowy raport prezentujący statystyki studentów i pracowników Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, którzy są skierowani do odbycia kwarantanny lub są izolacji.

Naklejki z przypomnieniem zasad BHP
(18.5.2021)

W związku ze stopniowym powrotem do pracy stacjonarnej oraz ze zbliżającą się sesją egzaminacyjną, uczelniany zespół antycovidowy zapewnił naklejki z przypomnieniem najważniejszych zasad (tj. dezynfekcja, dystans społeczny).

Zdaj egzamin z odpowiedzialności i zaszczep się
(3.5.2021)

Od 4 maja wszyscy studenci będą mogli rejestrować się na szczepienie przeciw Covid-19. Prof. Piotr Ponikowski razem z rektorami innych wrocławskich uczelni apeluje: skorzystajcie z tej możliwości.

Wytyczne - egzamin dyplomowy teoretyczny
(29.4.2021)

Zespół ds. Zarządzania Kryzysowego na podstawie wcześniejszego opracowania prof. Beaty Jankowskiej-Polańskiej przygotował wytyczne dla osób przystępujących do egzaminu dyplomowego teoretycznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Druga dawka szczepienia
(18.4.2021)

Osoby z grupy zero o terminie podanie drugiej dawki szczepionki poinformowane zostaną przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny smsem. Ten proces w całości koordynuje USK i zespół antycovidowy nie udzieli Państwo informacji o terminach.