Ważne informacje dla pracowników UMW

Obowiązek noszenia masek na terenie uczelni
(28.10.2021)

Wszyscy studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zobowiązani są do noszenia masek na terenie uczelni i w jednostkach prowadzących dydaktykę kliniczną na potrzeby UMW.

Stosowanie zasad BHP oraz bezpieczna utylizacja odpadów
(15.4.2021)

Prosimy pamiętać o tym, by przy pracy z odczynnikami chemicznymi stosować się do zasad BHP oraz zapisów karty charakterystyki danego odczynnika.

Podsumowanie akcji STDL UMW - „Zostań Słodkim Mikołajem"
(3.1.2022)

W ramach akcji STDL UMW - „Zostań Słodkim Mikołajem - Become a Sweet Santa Claus” zebrano łącznie 112 kg podarków, z których udało się stworzyć 130 paczek dla dzieci i dwa pakiety wspólne z książkami i puzzlami dla pacjentów USK.

WOŚP 2022: wystartowały uczelniane aukcje
(31.12.2021)

Lekcja gotowania z prof. Andrzejem Hendrichem, zwiedzania uczelnianych muzeów i nowe, uczelniane gadżety to kilka pozycji z listy aukcji, które już teraz można licytować, by wesprzeć 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Medyczne Oskary 2021 rozstrzygnięte
(22.12.2021)

W tym roku otrzymaliśmy niemal 150 zgłoszeń do Medycznych Oskarów dla ponad 30 osób i zespołów. Komplementom nie było końca, a statuetki trafią do 10 nagrodzonych indywidualnie, 1 zespołu i zdobywcy Oscara Studenckiego.

Zamknięcie jednostek w dniu 31.12.2021
(21.12.2021)

Zgodnie z pismem JM Rektora umożliwiającym zamknięcie jednostek uczelni w dniu 31 grudnia przygotowana została lista jednostek, która tego dnia będzie zamknięta. Kierownicy powinni przesyłać informacje pod komunikacja@umw.edu.pl.

Gratulacje dla profesorów Uczelni
(16.12.2021)

Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu prof. Piotr Ponikowski zaprosił nowo wybranych profesorów Uczelni, by złożyć im osobiście gratulacje i porozmawiać o tym, jak oceniają zmiany w kryteriach oraz działania w obszarze nauki i dydaktyki.

Nabory do programu NAWA
(16.12.2021)

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o aktualnych naborach do programów oferowanych prze Narodową Agencję Wymiany Akademickiej.

Polski Ład- informacja dotycząca wszystkich pracowników
(16.12.2021)

Dział Spraw Pracowniczych opracował dla Państwa zestawienie najważniejszych zmian w podatkach, które pod hasłem Nowego Ładu zostaną wprowadzone w życie w 2022 roku.

Zwierzakobus dla fundacji Ekostraż
(13.12.2021)

Na prośbę pracownicy naszej uczelni - Katarzyny Nowosielskiej, która jest wolontariuszką wrocławskiej Ekostraży, przekazujemy informację o zbiórce funduszy dla fundacji w ramach konkursu na Zwierzakobus.