Ważne informacje dla pracowników UMW

Definiuje nas POWER
(23.3.2022)

Strategia UMW na lata 2021-2028 definiuje wartości naszej Uczelni. To fundament kultury organizacji, którą wspólnie chcemy wypracować. Czym jest POWER? Odpowiedzi poszukamy w ramach cyklu o tworzących go wartościach.

Trening przed BUMWRO
(27.6.2022)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, w ramach przygotowań do kolejnej edycji Biegu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, zaprasza wszystkich chętnych na trening na uczelnianej siłowni.

Bezpłatne szkolenia dla pracowników w czerwcu
(15.6.2022)

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach projektu: „Dolnośląscy liderzy Medycyny wdrożenie zintegrowanego programu podnoszenia kompetencji studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i administracyjnej UMW.

Horyzont Europa - możliwość nawiązania partnerstwa do projektu
(13.6.2022)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się informacją dotyczącą możliwości dołączenia do projektów międzynarodowych Horyzont Europa przez państwa wideningowe - mechanizm HOP on FACILITY

„Kubek dla wykładowcy” dla nauczyciela UMW!
(7.6.2022)

Poznaliśmy zwycięzców 10 edycji plebiscytu „Kubek dla Wykładowcy” organizowanego przez Radio Luz, na najlepszych wykładowców wrocławskich uczelni. W finałowej piątce laureatów znalazł się Jarosław Sowizdraniuk.

Karty Multisport Plus/Multisport Light ważne do 30 czerwca br.
(1.6.2022)

Aby karta była aktywna od 1 lipca 2022 r. należy złożyć nowy  wniosek o przedłużenie ważności karty najpóźniej do 20.06.2022r. Wnioski oraz rezygnacje z karty należy przesłać na adres: socjalny@umw.edu.pl

Specjalna oferta NFM dla pracowników UMW
(1.6.2022)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną przygotowaną na czerwcowe koncerty w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Kubek dla Wykładowcy - nauczyciele z UMW w kolejnym etapie!
(1.6.2022)

Radio LUZ już po raz dziesiąty organizuje plebiscyt „Kubek dla wykładowcy”, w którym wybierani są najlepsi wykładowcy na wrocławskich uczelniach. Do kolejnego etapu konkursu trafiło dwóch nauczycieli akademickich z UMW.

Otwarte nabory do programów NAWA
(1.6.2022)

Zapraszamy do zapoznania się z naborami Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. NAWA działa na rzecz internacjonalizacji polskiej nauki poprzez wspieranie i stymulowanie międzynarodowej współpracy badawczej i wymiany akademickiej.

1 edycja Erasmus+ Staff Week zakończona
(31.5.2022)

To był bardzo intensywny tydzień! Za nami pierwsza edycja Erasmus Staff Week. Zapraszamy na podsumowanie wydarzenia zorganizowanego przez Dział Współpracy Międzynarodowej UMW.