Uniwersyteckie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych - Aktualności

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA FARMACEUTÓW
(5.10.2021)

W ramach projektu pt.  „_Akademia Badań Klinicznych - rozwój kompetencji zespołów badawczych w podmiotach leczniczych świadczących usługi szpitalne oraz lekarzy zatrudnionych w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej"
zapraszamy wszystkich farmaceutów na bezpłatne warsztaty dot. niekomercyjnych badań klinicznych, które odbędą się 22.10.2021 r. w formie stacjonarnej w Warszawie w IBIB (Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja

(5.10.2021)

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w otwartym naborze na członka konsorcjum w projekcie niekomercyjnego badania klinicznego w obszarze chorób cywilizacyjnych - ABM/2021/3

Konkurs: badania w obszarze chorób cywilizacyjnych
(1.9.2021)

Zachęcamy do udziału w konkursie Agencji Badań Medycznych w obszarze chorób cywilizacyjnych. Ostateczny termin zgłaszania chęci udziału w konkursie do Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych - 30 września do końca dnia.

(14.6.2021)

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w otwartym naborze na członka konsorcjum w projekcie niekomercyjnego badania klinicznego w obszarze chorób rzadkich - ABM/2021/2

Konkurs: badania w obszarze psychiatrii i neurologii
(24.5.2021)

Zachęcamy do udziału w konkursie Agencji Badań Medycznych w obszarze psychiatrii i neurologii. Ostateczny termin zgłaszania chęci udziału w konkursie do Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych trwa do 31 maja do końca dnia.

Zaproszenie do składania ofert - strona internetowa CWBK
(20.5.2021)

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do przesyłania Ofert na poniższe Zaproszenie, którego główym celem jest zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej wraz z utrzymaniem serwera dla Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych.

Termin składania ofert ubiega 31 maja 2021r.

Zaproszenie do składania ofert znajdą Państwo tutaj.

Konkurs na rozwój innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z wykorzystaniem technologii RNA
(11.5.2021)

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Agencji Badań Medycznych.

Konkurs ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa epidemiologicznego państwa i profilaktyki chorób zakaźnych. Stanowi jednocześnie odpowiedź na aktualne potrzeby systemu ochrony zdrowia, związane ze zwalczaniem wirusa SARS-CoV-2.
Zakres działań objętych konkursem to opracowanie innowacyjnego rozwiązania w obszarze produktów leczniczych, służących poprawie bezpieczeństwa epidemiologicznego Polski, możliwego do wdrożenia we własnej działalności gospodarczej.

Konkurs na niekomercyjne badania kliniczne w obszarze psychiatrii i neurologii
(10.5.2021)

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Agencji Badań Medycznych.

Głównym celem konkursu jest opracowanie nowych procedur diagnostycznych i terapeutycznych w obszarze psychiatrii i neurologii w ramach niekomercyjnych badań klinicznych.

Wsparcie tego obszaru przez ABM przyczyni się do poprawy sytuacji pacjentów z chorobami psychicznymi i neurologicznymi, przede wszystkim poprzez zwiększenie dostępności do nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia. Konkurs realizowany jest  zgodnie z Planem rozwoju badań klinicznych na lata 2020-2025.

Rozstrzygnięcie otwartego naboru na członka konsorcjum w ramach konkursu ABM
(22.3.2021)

W związku z przeprowadzonym w dniach 26 lutego-16 marca 2021 r. otwartym naborem na członków konsorcjum w projektach niekomercyjnych badań klinicznych w ramach konkursu Agencji Badań Medycznych na niekomercyjne badania kliniczne w obszarze chorób rzadkich ABM/2021/1 informujemy, że do utworzenia Konsorcjów zaproszone zostały następujące instytucje:

w obszarze onkologii:

• Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy,
  • Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”,

w obszarze neurologii:

(26.2.2021)

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w otwartym naborze na członka konsorcjum w w projekcie niekomercyjnego badania klinicznego w obszarze chorób rzadkich - ABM/2021/1