Back to homepage
News | 01.06.2022

Studiuj zdrowie publiczne!

Kandydaci spotkajmy się we Wrocławiu. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość ze studiami medycznymi, interesuje Cię dbanie o zdrowie i zdrowy styl życia, ale nie widzisz siebie w roli lekarza czy farmaceuty, zdrowie publiczne będzie dobrym wyborem.

Zdrowie publiczne to najbardziej interdyscyplinarny i wszechstronny kierunek Uniwersytetu Medycznego - tutaj poznasz złożone mechanizmy systemu opieki zdrowotnej, a po studiach, jako menedżer, będziesz mógł sam je kształtować zarządzając placówką medyczną, wdrażając programy zdrowotne lub będąc trenerem zdrowego stylu życia.

Bezpłatne studia dzienne prowadzone są na poziomie studiów I i II stopnia. Zdrowie publiczne jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą kontynuować swoją naukę na uczelni wyższej, gdyż tematyka studiów łączy wiedzę z zakresu nauk medycznych, prawnych, społecznych i ekonomicznych, jest więc różnorodnie, a dzięki temu ciekawie.

Pandemia COVID – 19  pokazała, że zdrowie to interes publiczny, a każdy z nas może mieć na niego indywidualny wpływ. Zdrowie publiczne w dobie globalizacji to kierunek nie tylko modny, ale niezbędny z perspektywy każdego obszaru naszego życia.

Wszelkie informacje o terminach i zasadach rekrutacji można znaleźć na stronie Rekrutacja Zdrowie Publiczne (Katedra Zdrowia Populacyjnego) | Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (umw.edu.pl)

Dla kandydatów na kierunek zdrowie publiczne uruchomiona została INFORMACJA ONLINE.

Połącz się za pomocą platformy MS Teams w godz. 18.00- 19.00 (pon. – pt.)
https://teams.live.com/meet/9497241987476

SZCZEGÓŁOWE ZASADY REKRUTACJI ORAZ KONTAKT ZNAJDZIEJSZ NA STRONIE REKRUTACJI UMW i Facebook
https://rekrutacja.umw.edu.pl/oferta-kierunek-zdrowie-publiczne/

Rekrutacja Uniwersytet Medyczny Wrocław | Facebook

Dołącz do naszego zespołu, rozwijaj swoje pasje i buduj własną przyszłość w przyjaznej atmosferze jaką stwarza Wrocław – miasto spotkań!

Authored by: Administrator Administrator Creation date: 01.06.2022 Update authored by: Maciej Hałoń Update date: 31.08.2022