Back to homepage
News | 08.05.2024

Kubek dla Wykładowcy 2024

Troje nauczycieli akademickich z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu weszło na finału konkursu "Kubek dla Wykładowcy 2024". To już 12. edycja plebiscytu organizowanego przez Radio Luz, podczas którego wybieramy najlepszego wrocławskiego dydaktyka. Głosowanie trwa do niedzieli, 19 maja.

Tegoroczny konkurs odbywa się w nieco zmienionej formule. Od kilku miesięcy na antenie Akademickiego Radia Luz prezentowani byli nauczyciele wskazani przez studentów. W sumie 25 osób, które teraz walczą o tytuł najlepszego wykładowcy.

Najlepszy wykładowca to ten, który – jak wyjaśniają organizatorzy – "(…) potrafi wypełnić serca zgromadzonej wokół katedry społeczności akademickiej fascynacją, zaciekawieniem, odwagą w poszerzaniu wiedzy, odkrywaniu siebie i otaczającego nas świata. Bez względu na posiadany stopień naukowy i liczbę liter przy nazwisku. Ale jednak trzymamy się uczelni wyższych. I bez czynnych rektorów i dziekanów".

W plebiscycie "Kubek dla Wykładowcy 2024" naszą uczelnię reprezentują (w kolejności alfabetycznej):

  • dr Zygmunt Domagała z Katedry Morfologii i Embriologii Człowieka Zakładu Anatomii Prawidłowej – posłuchaj rozmowy >>
  • mgr Dominika Gniewek z Zakładu Pielęgniarstwa Internistycznego Katedry Pielęgniarstwa i Położnictwa – posłuchaj rozmowy >>
  • dr Agnieszka Pinkowska z Katedry Morfologii i Embriologii Człowieka Zakładu Anatomii Prawidłowej – posłuchaj rozmowy >>

Co teraz? Teraz czas na głosowanie, które odbywa się na stronie radia >>

To my wskażemy osobę, która otrzyma kultowy już kubek, biało-pomarańczowy przedmiot pożądania. Pamiętajcie, że liczy się każdy głos! A głosujemy do godz. 23:59 w niedzielę, 19 maja. Nazwisko zwycięzcy poznamy następnego dnia. 

Wydarzenie na FB >>

Grafika i zdjęcia: Akademickie Radio Luz

Tags #umw
Authored by: Anna Szejda Creation date: 08.05.2024 Update authored by: Anna Szejda Update date: 20.05.2024