Nasze czasopisma
Publikujemy czasopisma z takich dziedzin nauki, jak: medycyna, badania naukowe i eksperymentalne - „Advances in Clinical and Experimental Medicine”, nauki o materiałach i kompozytach - „Polimery w Medycynie”, stomatologia i chirurgia stomatologiczna - „Dental and Medical Problems”.
Nasze czasopisma spełniają formalne wymogi Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz są indeksowane w większości liczących się naukowych baz danych na świecie (np.: MEDLINE, Scopus, Index Copernicus, Science Citation Index Expanded, Journal Citation Reports/Science Edition).
Advances in Clinical and Experimental Medicine

Miesięcznik „Advances in Clinical and Experimental Medicine" jest wydawany przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu od 1992 roku. Publikowane są w nim wysokiej jakości artykuły z obszaru szeroko pojętej medycyny – wszystkich jej działów: prace oryginalne i poglądowe. Czasopismo od 2009 ma wyliczany impact factor (w tym roku wyniósł on 1.736), a od 2012 roku jest indeksowane w bazie MEDLINE.
Dental and Medical Problems

Czasopismo „Dental and Medical Problems” powstało w 1960 r. z inicjatywy prof. Tadeusza Owińskiego i początkowo nosiło nazwę „Wrocławski Biuletyn Stomatologiczny”. W roku 1965 nazwę czasopisma zmieniono na „Wrocławska Stomatologia”, a następnie w 2002 r. przyjęto angielską nazwę „Dental and Medical Problems”. Czasopismo publikuje anglojęzyczne prace naukowe ze wszystkich dziedzin stomatologii oraz pokrewnych dziedzin medycyny i biologii. W 2002 roku został zmieniony format i szata graficzna czasopisma, a w 2021 roku opracowano nowe zasady publikowania prac, zgodne z aktualnymi wymogami międzynarodowymi. Czasopismo od 2023 roku ma wyliczany Impact Factor.
Polymers in Medicine

Czasopismo jest półrocznikiem ukazującym się od 1971 roku, publikującym anglojęzyczne prace oryginalne (techniczne, analityczne, doświadczalne, kliniczne), doniesienia wstępne oraz prace poglądowe na temat zastosowania syntetycznych i naturalnych polimerów oraz biomateriałów w różnych dziedzinach nauk medycznych, farmacji, biotechnologii i weterynarii (m.in. w biochemii, medycynie klinicznej, farmakologii, kontrolowanym dostarczaniu leków, stomatologii, implantologii i bioinżynierii).