Rekrutacja
STARTUPY W OBSZARZE MEDYCZNYM - KONCEPCJE I MOŻLIWOŚCI
Rekrutacja na rok akademicki 2024/2025
Termin rejestracji w systemie internetowym IRK: od 10 lipca 2024 r. do wyczerpania limitu miejsc.
Miejsce składania dokumentów:
Centrum Kształcenia Podyplomowego
ul. J. Mikulicza-Radeckiego 4a, 50-345 Wrocław
Tel. 71/784-28-09
parter - pokój numer 1.23, 1.24
Godziny przyjęć od poniedziałku do piątku od 9:00 do 14:00
Czas trwania studiów podyplomowych: 01.10.2024 r. - 30.09.2025 r.
Zapisy na studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu:
Szczegóły oferty znajdują się tutaj:
https://www.umw.edu.pl/pl/startupy-w-obszarze-medycznym/opis-studiow-po…
Wymagania ogólne:
Uczestnikiem studiów podyplomowych mogą być osoby posiadające kwalifikacje pełną co najmniej na poziomie VI Polskich Ram Kwalifikacji tj. tytuł inżyniera lub licencjata, uzyskaną w systemie szkolnictwa wyższego i nauki (Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dn. 20 lipca 2018r.)
Liczba miejsc:
20 osób.
Opłata za studia podyplomowe:
Opłata za studia podyplomowe Startupy w obszarze medycznym – koncepcje i możliwości od roku akademickiego 2024/2025 wynosi 11 025,00 zł (5512,50 zł za każdy semestr).
Wzory druków i wniosków obowiązujących uczestników studiów podyplomowych (CKP) w tym zasady wystawiana faktur znajdują się na stronie:
Nie pobieramy opłaty rekrutacyjnej.
Wymagania formalne dla kandydatów na studia podyplomowe:
Przyjęcie na studia podyplomowe następuje po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego na podstawie wskazanego poniżej kompletu dokumentów.
W ramach rekrutacji obowiązuje rejestracja w systemie IRK i złożenie kompletu dokumentów w Centrum Kształcenia Podyplomowego:
- podanie o przyjęcie na studia podyplomowe wydrukowane z systemu IRK;
- kserokopię dyplomu ukończenia studiów na poziomie wskazanym w Wymaganiach ogólnych poświadczoną notarialnie bądź przez pracownika Centrum Kształcenia Podyplomowego przyjmującego dokumenty.
Od cudzoziemców wymagamy:
- podania o przyjęcie na studia podyplomowe wydrukowane z systemu IRK;
- dyplomu ukończenia studiów na poziomie wskazanym w Wymaganiach ogólnych
w Polsce lub za granicą, uznany lub nostryfikowany na zasadach określonych w odrębnych przepisach.
Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyjęciu na studia podyplomowe Startupy w obszarze medycznym - koncepcje i możliwości, należy dokonać opłaty za I semestr nauki do 15 września 2024 roku.
Decyzje o przyjęciu na studia podyplomowe i środki odwoławcze
- Decyzję o przyjęciu na studia podyplomowe doręcza się kandydatowi na piśmie, za potwierdzeniem odbioru.
- Od decyzji w sprawie przyjęcia na studia podyplomowe kandydatowi przysługuje odwołanie do Rektora UMW. Odwołanie należy złożyć w terminie 14 dni od daty otrzymania decyzji.
- Podstawą odwołania od decyzji w sprawie przyjęcia na studia podyplomowe może być jedynie wskazanie naruszenia warunków i trybu rekrutacji na studia podyplomowe.
Postępowanie końcowe
- Po zakończeniu rekrutacji decyzję o nieprzyjęciu na studia podyplomowe wraz z kompletem złożonych dokumentów doręcza się kandydatowi na wskazany przez niego adres do korespondencji, osobiście lub poprzez wskazaną osobę upoważnioną.
- Po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego Kierownik Studiów Podyplomowych przekazuje do Centrum Kształcenia Podyplomowego listę zakwalifikowanych uczestników zatwierdzoną przez Kierownika Studiów Podyplomowych.
- Informacje dotyczące rekrutacji na studia podyplomowe w roku akademickim 2024/2025 można uzyskać w Centrum Kształcenia Podyplomowego przy ul. J. Mikulicza-Radeckiego 4a; 50-345 Wrocław pod numerem telefonu 71/784-28-09 oraz na stronie internetowej https://www.umw.edu.pl/pl/centrum-ksztalcenia-podyplomowego.
- Uczelnia zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia kierunku w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń na studia podyplomowe.