13 października – Dzień Ratownictwa Medycznego
Szanowni Państwo,
wszystkim ratownikom medycznym w dniu ich święta życzę satysfakcji z wykonywanej pracy. Satysfakcji pod każdym względem, w tym finansowym, ale też świadomości, że ich praca ma ogromny sens i jest doceniana. Naszym studentom życzę nieustającej pasji. Cieszę się, że ten rok przynosi nowości w programie kształcenia, które wzmocnią praktyczne przygotowanie do zawodu. Nie tylko z okazji obchodzonego 13 października święta, życzę Państwu zdrowia i spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym.
Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
prof. Piotr Ponikowski