Pomoc psychologiczna

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej
Pomoc psychologiczna

Bezpłatne konsultacje z psychologiem w ramach projektu unijnego pt. „UMW - likwidujemy bariery w umysłach, sercach i architekturze”

W ramach realizowanego w Uczelni projektu unijnego pt. „UMW - likwidujemy bariery  w umysłach, sercach i architekturze” umożliwiamy studentom i doktorantom UMW z niepełnosprawnością oraz pozostałym studentom, dla których niezbędne jest wsparcie psychologiczne w procesie edukacji na UMW, bezpłatne, stacjonarne konsultacje z psychologiem.

Konsultacje odbywać się będą w Dziale Spraw Studenckich, przy ul. Wojciecha z Brudzewa 12, w DS. „Bliźniak”.

Terminy konsultacji: 

GRUDZIEŃ:
12.12 godz. 11:00 - termin zajęty, 12:00 - termin zajęty, 13:00, 14:00 (4h)
23.12 godz. 11:00 - termin zajęty, 12:00 - termin zajęty, 13:00 (3h)
29.12 godz. 09:00, 10:00, 11:00 (3h)

Osoba prowadząca: mgr Karolina Fila-Witecka, pracownik Katedry Psychiatrii UMW,

Aby umówić się na konsultację należy przesłać maila z poczty studenckiej UMW wraz z podaniem preferowanego terminu spotkania na adres: karolina.lenort@umw.edu.pl . Spotkanie zostanie mailowo potwierdzone lub w przypadku braku dostępności zgłoszonego terminu zostanie zaproponowany inny jego termin.  

 


 

W bieżącym roku akademickim studenci mogą również skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji psychologicznych, które odbywają się zarówno online, jak i na żywo w budynku Katedry Psychiatrii przy Wybrzeżu Pasteura 10.
Konsultacje prowadzone są przez Agatę Kołodziejczyk oraz Katarzynę Wiśniewską. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt pod adresem mailowym: psycholog.umed@gmail.com.