Aktualności | 29.11.2019

28. Finał WOŚP - sztab na UMW

Po raz kolejny przy Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu działać będzie Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku udało się nam zebrać ponad 35 tysięcy złotych. Jeśli chcesz dołączyć, zarejestruj się przez ankietę.

Tak jak w ubiegłym roku, sztab zarejstrowany został przez studentów kierunku lekarskiego, działających w Stowarzyszeniu IFMSA Poland-Oddział Wrocław. Sztab nr 5274 działać będzie przy naszej uczelni, dlatego to studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego będą mieli pierszeństwo podczas rekrutacji. Niestety liczba Wolontariuszy jest ograniczona.

Poszukiwani są wolontariusze kwestujęcy w dniu Finału, ale także osoby, które mogą pomóc już wcześniej. Zaplanowane są specjalne warsztaty i wykłady w jednostkach uczelnianych we wcześniejszych terminach, podczas których już będziemy kwestować na rzecz Orkiestry. Ponadto zarejestrować się mogą także osoby, chcące pomóc na miejscu, w sztabie WOŚP, szczególnie podczas wieczornego liczenia zawartości puszek. Rejestracja wolontariuszy potrwa do 6 grudnia.

W czasie 28. Finału (12 stycznia 2020) sztab uczelniany zlokalizowany będzie w sali seminaryjnej w Centrum Naukowej Informacji Medycznej. Razem zagramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Spotkać nas będzie można w całym mieście. Poza kwestą, studenci i pracownicy zaangażowani będą w przygotowanie Białej Niedzieli.

Fot. Adam Zadrzywilski

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 29.11.2019 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 05.12.2019