Wróć do strony głównej
Aktualności | 22.05.2024

Akademia ERC - IV edycja

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia zaprasza przedstawicieli wszystkich dziedzin nauki do udziału w kompleksowym programie wsparcia dla badaczek i badaczy planujących ubieganie się o finansowanie przełomowych badan w konkursach Europejskiej Rady ds. Badan Naukowych (ERC).

Jeżeli prowadzisz innowacyjne badania, które niejednokrotnie wychodzą poza trendy naukowe i masz pionierski pomysł na projekt w dowolnej dziedzinie nauki, to zapisz się do "Akademii ERC".

To już czwarta edycja programu, w ramach którego bezpłatnie wspieramy badaczki i badaczy zainteresowanych aplikowaniem w konkursach Europejskiej Rady ds. Badan Naukowych (ERC). ERC finansuje 5-letnie projekty, które wnoszą znaczące i przełomowe odkrycia do świata nauki. "Akademia ERC" to kompleksowy program szkoleń z zakresu zasad konkursów ERC, konstruowania budżetu, struktury wniosku oraz procesu oceny. Jednak to nie tylko wiedza teoretyczna - kurs wzbogacony jest praktycznymi "case study" prosto od laureatów ERC i ekspertów, którzy posiadają doświadczenie w ocenie tego typu grantów.

 

Dołącz do "Akademii ERC", spotkaj się z laureatami grantów i posłuchaj o ciekawych badaniach, które zdobyły finansowanie. Dowiedz się, jak przekonać ekspertów do swojego pomysłu badawczego i jak wyróżnić się z grona najlepszych naukowców. Przystępując do naszej inicjatywy uzyskasz wiele cennych rad, które pomogą udoskonalić Twoją aplikacje o grant ERC. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest w załączniku.

 

Rekrutacja:

Kto może się zapisać? "Akademia ERC" skierowana jest do naukowców, którzy posiadają przynajmniej rok doświadczenia badawczego po doktoracie i planują w najbliższej perspektywie czasowej (rok-dwa lata) przygotowywać wniosek o grant ERC.

Jak się zapisać?

Zapisy trwają do 5 czerwca br. Prosimy o przesyłanie Państwa CV wraz z krótkim opisem pomysłu na projekt ERC na adres: hpk@transfer.edu.pl W tytule maila prosimy wpisać "Akademia ERC". Liczba miejsc ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w "Akademii ERC" w pierwszej kolejności do udziału będą zapraszane osoby, których CV wskazuje, ze są w tym momencie gotowe (doświadczenie naukowe) na przygotowanie projektu ERC z sukcesem.

 

Szczegółowy program szkolenia
Autor: Natalia Marchut Data utworzenia: 22.05.2024 Autor edycji: Natalia Marchut Data edycji: 22.05.2024