Aktualności | 17.12.2023

Ankieta dla studentów i doktorantów

Szanowni Państwo,
przypominamy, że Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu (UMW) realizuje Plan Równości Płci, a niezwykle istotnym elementem tego działania jest pozyskiwanie informacji zwrotnej i opracowywanie rozwiązań odpowiadających zgłaszanym potrzebom. Po sygnałach płynących od Państwa podejmujemy działania skierowane na poprawę komunikacji i uświadomienie członkom naszej społeczności, że słowa mogą realnie krzywdzić. Chcielibyśmy – z Państwa pomocą – przygotować kampanię informacyjną, której elementem będzie wykład, a docelowo warsztaty poświęcone tej tematyce. By w pełni odpowiadały one Państwa potrzebom, kluczowe jest pozyskanie informacji, na podstawie których opracujemy materiały. Każda odpowiedź udzielona w ankiecie będzie niezwykle cennym wsparciem, stąd prosimy o jej wypełnienie i zaangażowanie.

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 5 stycznia 2024 r.

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmie maksymalnie 5 minut!

Link do ankiety >>

Pełnomocnicy Rektora ds. Równego Traktowania UMW
mgr Joanna Ciapała
mgr Monika Maziak
dr Bartłomiej Stańczykiewicz, prof. UMW

Dear Students,
Wroclaw Medical University (WMU) is in a process of implementing the Gender Equality Plan. One of the extremely important elements of this action is obtaining feedback and developing solutions that meet the reported needs. Following the signals received from students, we decided to take action to improve communication and make all members of our community aware that words can truly cause harm and should be used with caution.
We would like - with your help - to prepare an information campaign, which will include a lecture and, ultimately, workshops on this topic. To fully meet your needs, it is crucial for us to obtain information that will help prepare the adequate materials for both the lecture and the workshops. Each answer provided in this survey will be extremely valuable so please get involved and complete it.

We are waiting for responses until January 5, 2024

The survey is anonymous - it will take a maximum of 5 minutes to complete!

Survey link >>

Rector's Plenipotentiaries for Equal Treatment
Joanna Ciapała
Monika Maziak