Wróć do strony głównej
Aktualności | 07.02.2024

Ankieta w partnerstwie europejskim THCS

Partnerstwo Europejskie na rzecz Transformacji Systemów Opieki Zdrowotnej i Opieki THCS  (https://www.thcspartnership.eu/), opublikowało ankietę mającą na celu zidentyfikowanie wyzwań i problemów w systemach i usługach opieki zdrowotnej, które należy zbadać, oraz ocenę potrzeb, luk i możliwości w zakresie wykorzystania badań do kształtowania polityki!

 

Ankieta jest otwarta dla każdego, a jej wypełnienie zajmuje tylko 20 minut.

Szczególnie ważne są opinie naukowców, decydentów, pacjentów, opiekunów, pracowników służby zdrowia i opieki społecznej oraz wszystkich zainteresowanych członków społeczeństwa.

 

Opinie te pomogą krajowym i europejskim agencjom finansującym badania naukowe w :

 

  • ustaleniu priorytetów kluczowych kwestii badawczych dla przyszłych badań w dziedzinie systemów i usług opieki zdrowotnej i opiekuńczej;
  • określeniu potrzeb, luk i możliwości w zakresie transferu innowacji między środowiskami i regionami; 
  • identyfikacji potrzeb, luk i możliwości w zakresie wykorzystania badań naukowych do kształtowania polityki, w szczególności z perspektywy decydentów.

 

Ankieta jest dostępna pod linkiem: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/THCS_Priority_Setting_Survey_2024

 

Zainteresowane strony proszone są o wypełnienie ankiety do 20 lutego 2024 r (ankieta pozostanie otwarta również po tym czasie w celu zebrania dodatkowych informacji na przyszłe lata partnerstwa).

 

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące ankiety,  proszę wysłać wiadomość e-mail na adres info@thcspartnership.eu 

Autor: Natalia Marchut Data utworzenia: 07.02.2024 Autor edycji: Natalia Marchut Data edycji: 07.02.2024