Aktualności | 09.11.2023

Badania analityczne w farmacji i medycynie

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Współczesne zastosowanie badań analitycznych w farmacji i medycynie" odbędzie się w środę, 6 grudnia na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211 A .

Konferencja będzie miała formułę hybrydową, a w jej programie znajdą się cztery sesje główne:

• farmacja
  • zdrowie publiczne
  • nauki biologiczno-chemiczne
  • case study

Spotkanie organizuje Pracownia Farmacji Przemysłowej UMW, Studenckie Koło Naukowe przy Pracowni Farmacji Przemysłowej UMW oraz Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Wrocław.

Zgłoszenia udziału w wydarzeniu oraz abstrakty można przesyłać do 25 listopada. Autorami prac przeglądowych i eksperymentalnych mogą być zarówno pracownicy naukowi, studenci, jak i doktoranci uczelni z całego kraju.

Więcej informacji znajduje się na stronie >>

Autor: Tomasz Machynia Data utworzenia: 09.11.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 10.11.2023