Aktualności | 31.01.2014

Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera – „ECDL w ochronie zdrowia Dolnego Śląska”

Data Techno Park Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z obsługi komputera na poziomie ECDL Start (podstawowym) oraz ECDL Core (rozbudowanym), które kończą się egzaminem i uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego zdobyte kwalifikacje. Szkolenia prowadzone są w siedzibie Data Techno Park Sp. z o.o. przy ul. Kutnowskiej 1-3 we Wrocławiu i rozpoczynają się w lutym 2014 r. Kurs komputerowy skierowany jest do osób dorosłych związanych z branżą medyczną lub nieaktywnych zawodowo w tym uczących lub kształcących się.
Projekt „ECDL w ochronie zdrowia Dolnego Śląska”, potrwa do czerwca 2015 r. i jest realizowany w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działania 9.6. „Upowszechnienie uczenia się dorosłych”, Poddziałania 9.6.2. „Podwyższenie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT i znajomości języków obcych” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Szkolenia realizowane w ramach projektu, egzamin, materiały szkoleniowe są bezpłatne dla uczestników projektu a zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie dwunastoosobowych.

Więcej informacji na stronie projektu: www.kompetencjedlazdrowia.pl
Kontakt: aleksandra.iwankowska@dtpark.pl  kom: +48 695 985 333

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 31.01.2014 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 31.01.2014