Bezpłatne wejściówki na poznańską konferencję
4 lutego w Poznaniu odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja dla Specjalistów "Naturalne terapie w praktyce". Organizatorzy przeznaczyli 20 bezpłatnych wejściówek dla studentów naszej uczelni.
O konferencji można przeczytać na stronie: www.terapienaturalne.info
Osoby chcące wziąć udział w konferencji proszone są o zgłoszenia mailowe na marketing@umed.wroc.pl.