Wróć do strony głównej
Aktualności | 12.01.2017

Bezpłatne wejściówki na poznańską konferencję

4 lutego w Poznaniu odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja dla Specjalistów "Naturalne terapie w praktyce". Organizatorzy przeznaczyli 20 bezpłatnych wejściówek dla studentów naszej uczelni.

O konferencji można przeczytać na stronie: www.terapienaturalne.info


Osoby chcące wziąć udział w konferencji proszone są o zgłoszenia mailowe na marketing@umed.wroc.pl.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 12.01.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 12.01.2017