Aktualności | 26.06.2023

Blended Intensive Programme

26 czerwca na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu rozpoczął się pierwszy w historii uczelni Blended Intensive Programme pt. DentalOmics.

Nad porozumieniem w zakresie interdyscyplinarnego i ponadnarodowego ujęcia stomatologii pracują uczestnicy z Brazylii, Bułgarii, Gruzji, Hiszpanii, Litwy, Portugalii, Rumunii i Włoch. Spotkanie potrwa do 30 czerwca.

Program jest współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej i otrzymał wsparcie organizacyjne ze strony władz Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego UMW.

Patronat nad projektem objęła prorektor ds. strategii rozwoju uczelni prof. Marzena Dominiak, a jego organizatorem jest dr Irena Duś-Ilnicka z Katedry Patologii Jamy Ustnej Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego UMW.

Fot. Tomasz Walów

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 26.06.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 30.06.2023