Wróć do strony głównej
Aktualności | 20.01.2017

Budowa Centrum Symulacji Medycznych

Pogoda nieco przyhamowała prace na budowie Centrum Symulacji Medycznych. Większość prowadzona jest teraz we wnętrzu budynku. Zajrzeliśmy tam z aparatem, by udokumentować zachodzące zmiany.

W centralnej części budynku wybierany jest teraz grunt zmieszany z gruzem, który zalegał pod posadzką. Dzięki temu powstaną tu pomieszczenia zaplecza technicznego. Tam planowana jest także sala edukacyjna do ćwiczeń w zakresie ultrasonografii. Na nowych stalowych belkach niebawem spocznie zasadnicza część frontowej ściany budynku. Na poziomie poddasza trwają przygotowania do zamontowania szklanych boksów sal seminaryjnych. Prowadzone są też prace związane z instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi.
 
Galeria zdjęć

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 20.01.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 21.01.2017