Budowa Centrum Symulacji Medycznych
Pogoda nieco przyhamowała prace na budowie Centrum Symulacji Medycznych. Większość prowadzona jest teraz we wnętrzu budynku. Zajrzeliśmy tam z aparatem, by udokumentować zachodzące zmiany.
W centralnej części budynku wybierany jest teraz grunt zmieszany z gruzem, który zalegał pod posadzką. Dzięki temu powstaną tu pomieszczenia zaplecza technicznego. Tam planowana jest także sala edukacyjna do ćwiczeń w zakresie ultrasonografii. Na nowych stalowych belkach niebawem spocznie zasadnicza część frontowej ściany budynku. Na poziomie poddasza trwają przygotowania do zamontowania szklanych boksów sal seminaryjnych. Prowadzone są też prace związane z instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi.
Galeria zdjęć