Aktualności | 13.05.2024

Chcesz mieć bluzę UMW?

Cztery kolory, sześć rozmiarów i do wyboru logo Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w języku polskim lub angielskim. Do niedzieli, 19 maja możecie składać w sklepie internetowym zamówienia na uczelniane bluzy.

Jeśli należycie do grona osób, które chciałby mieć bluzę UMW, zapraszamy Was do zewnętrznego sklepu UM Shop >> w którym prowadzona jest przedsprzedaż "kangurek". Do wyboru macie cztery kolory (kremowy, bordo, granatowy i czarny) oraz haftowane złotą nicią logo uczelni zarówno w języku polskim, jak i anielskim.

Produkcja bluz ruszy po zamknięciu listy osób zainteresowanych ich zakupem, a towar otrzymacie do 14 dni roboczych. Na razie dostawa będzie możliwa jedynie kurierem, dlatego zachęcamy do składania grupowych zamówień.

Jeśli nie chcecie korzystać z opcji pre order i wolicie, aby bluza została przesłana do paczkomatu, będziecie mieli taką możliwość od 10 lipca. Planujemy też rozszerzyć ofertę sklepu o uczelniane gadżety. O szczegółach będziemy Was informować.

Kontakt w sprawie bluz pod adresem e-mail: um.shop.wroclaw@gmail.com

Facebook UM Shop >>

bluzy
Fot. UM Shop