Wróć do strony głównej
Aktualności | 18.01.2017

Co działo się podczas "Akcji Interakcja"?

Kilkadziesiąt osób skorzystało z porad ekspertów Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej, którzy w ostatnią sobotę informowali, w jaki sposób mądrze i bezpiecznie łączyć leki w codziennej terapii.  

Druga edycja wydarzenia przyciągnęła na Wydział Farmaceutyczny wielu chętnych do skorzystania z porad farmaceutów. W konsultacjach brało udział siedmiu ekspertów: dr hab. n. farm. Maria Rutkowska, dr n. med. Marta Szandruk, dr n. farm. Magdalena Hurkacz, dr n. farm.Karol Nartowski, mgr farm. Beata Sienkiewicz, mgr farm. Łukasz Szczukowski oraz mgr farm. Jakub Burak. 




W ciągu pięciu godzin trwania akcji  porady farmaceutyczne uzyskało 58 pacjentów, którzy zjawili się w budynku przy ul. Borowskiej z zestawem własnych leków.  Chętni mogli zasięgać informacji na specjalnie przygotowanych stoiskach, a jedno z nich zostało poświęcone rejestracji zgłoszeń działań niepożądanych leków, których tym razem odnotowano 20. 

Więcej informacji o akcji znaleźć można na jej stronie na Facebooku: facebook.com/akcjainterakcja
 
Galeria zdjęć

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 18.01.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 19.01.2017