Co działo się podczas "Akcji Interakcja"?
Kilkadziesiąt osób skorzystało z porad ekspertów Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej, którzy w ostatnią sobotę informowali, w jaki sposób mądrze i bezpiecznie łączyć leki w codziennej terapii.
Druga edycja wydarzenia przyciągnęła na Wydział Farmaceutyczny wielu chętnych do skorzystania z porad farmaceutów. W konsultacjach brało udział siedmiu ekspertów: dr hab. n. farm. Maria Rutkowska, dr n. med. Marta Szandruk, dr n. farm. Magdalena Hurkacz, dr n. farm.Karol Nartowski, mgr farm. Beata Sienkiewicz, mgr farm. Łukasz Szczukowski oraz mgr farm. Jakub Burak.
W ciągu pięciu godzin trwania akcji porady farmaceutyczne uzyskało 58 pacjentów, którzy zjawili się w budynku przy ul. Borowskiej z zestawem własnych leków. Chętni mogli zasięgać informacji na specjalnie przygotowanych stoiskach, a jedno z nich zostało poświęcone rejestracji zgłoszeń działań niepożądanych leków, których tym razem odnotowano 20.
Więcej informacji o akcji znaleźć można na jej stronie na Facebooku: facebook.com/akcjainterakcja
Galeria zdjęć