Wróć do strony głównej
Aktualności | 30.09.2023

Dołączcie do drużyny rowerowej UMW

Szanowni Pracownicy, drodzy Studenci, dołączycie do naszej drużyny? W ramach kolejnej, czwartej edycji akcji "W kółko kręcę" przedłużamy sezon rowerowy i zbieramy punkty – dla siebie oraz dla naszej uczelni. Czas stanąć na najwyższym podium.

"W kółko kręcę" to rywalizacja, której celem jest promocja roweru jako taniego, szybkiego, ekologicznego i niezależnego środka transportu oraz zachęcenie mieszkańców Wrocławia, aby wybierali dwa kółka w drodze do pracy czy na uczelnię. 

IV edycja akcji rozpocznie się w poniedziałek, 2 października, a zakończy w czwartek, 30 listopada. Przed nami dwa miesiące wspólnego kręcenia. Szczególnie premiowane będą kilometry przejechane między domem a – w naszym przypadku – kampusami UMW oraz regularne przejazdy. Od 20 listopada przyznawane punkty będą liczone podwójnie.

Jak wkręcić się w wydarzenie?

Rywalizacja odbywa się w bezpłatnej aplikacji mobilnej "W kółko kręcę" (nowa wersja będzie dostępna od 1 października w Google Play lub Apple Store). 

Uwaga! Przy rejestracji koniecznie zaznaczamy, że jesteśmy z UMW, podajemy adres zamieszkania i adres miejsca, w którym pracujemy/studiujemy (aplikacja potrzebuje tych danych, aby wiedzieć, kiedy pokonujemy trasę dom - uczelnia - dom). To tyle, potem już tylko wsiadamy na rowery i zbieramy punkty za przejechane kilometry.

Informację o podstawowych zasadach punktacji, ustawieniach aplikacji oraz regulamin znajdziecie tutaj >>

Pamiętajcie o bezpieczeństwie, kręcimy kilometry z głową i zawsze jeździmy w kasku!

Dla tych, którzy zdobędą najwięcej punktów dla UMW, przygotowaliśmy nagrody – zestawy uczelnianych gadżetów. Dodatkowo co tydzień spośród osób, które prześlą swoje zdjęcie na rowerze (koniecznie w kasku na głowie) na komunikacja@umw.edu.pl, będziemy losować jedną, która otrzyma nagrodę niespodziankę.

Więcej informacji znajdziecie na stronie >>

Podczas wiosennej edycji akcji wspólnie przejechaliśmy 5656 km, dzięki czemu znaleźliśmy się na podium. W rowerowej rywalizacji ośmiu zarejestrowanych wrocławskich uczelni wykręciliśmy srebrny medal. Teraz walczymy o złoto!

w kółko kręcę

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 30.09.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 05.10.2023