To duże wyróżnienie dla naszej uczelni
Aż 4 reprezentantów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu wybrano do nowego składu Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów. Tak licznej reprezentacji w tym szacownym gronie nasza uczelnia nie miała jeszcze nigdy w historii.
Wybrane osoby to: prof. Marian Klinger i prof. Dariusz Wołowiec w medycynie, w naukach farmacuetycznych prof. Anna Wiela-Hojeńska, w naukach medycznych/stomatologii prof. Tomasz Konopka, który otrzymał najwięcej głosów spośród wszystkich kandydatów w swojej dyscyplinie.