Aktualności | 01.06.2023

Dzień Dziecka na UMW

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, jak na dobrą Alma Mater przystało, przygotował dla swoich studentów niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. W czwartek, 1 czerwca na terenie kampusu UMW rozdawana była wata cukrowa i popcorn.

Aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z akcji i znów poczuć się małym dzieckiem, stoiska z przysmakami stanęły w czterech miejscach: przed budynkiem Wydziału Farmaceutycznego przy ul. Borowskiej; na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym przy ul. Krakowskiej; przed budynkiem dziekanatu Wydziału Nauk o Zdrowiu przy ul. Bartla oraz w holu Biblioteki Głównej przy ul. Marcinkowskiego.

Dodatkowo na studentów czekało losowanie nagród. Każdy miał szansę wygrać uczelniany gadżet - kolorową bluzę, skarpetki lub czapeczkę z logo UMW.

- Uczelnia pokazała, że umie się bawić wspólnie ze studentami – stwierdziła Oliwia Sokołowska z Wydziału Nauk o Zdrowiu UMW. – Akcja z dużym sercem, aż miło być w takiej społeczności.

Dzień Dziecka na UMW został zorganizowany z inicjatywy prof. Piotra Ponikowskiego, rektora oraz prof. Agnieszki Piwowar, prorektor ds. studentów i dydaktyki UMW.

Galeria zdjęć >>

Fot. Tomasz Walów/UMW

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 01.06.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 02.06.2023