Aktualności | 08.09.2022

Dzień Fizjoterapeuty

8 września świętują fizjoterapeuci. - Naszym pracownikom i studentom tego kierunku życzę radości z wykonywanej pracy - mówi prof. Piotr Ponikowski, rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Wsparcie, którego udzielają Państwo pacjentom jest nieocenione - podkreślił prof. Piotr Ponikowski. Niejednokrotnie dobrze prowadzona fizjoterapia warunkuje powrót do zdrowia i sprawności, dlatego tak cenna jest możliwość zaoferowania chorym opieki interdyscyplinarnych zespołów. Dziękuję za Państwa wysiłek. A z okazji obchodzonego święta życzę zdrowia i umiejętności zadbania także o siebie i swój odpoczynek - dodał rektor.

Autor: Monika Szymańska-Antosiak Data utworzenia: 08.09.2022 Autor edycji: Monika Szymańska-Antosiak Data edycji: 08.09.2022