Dzień Ratownictwa Medycznego
Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego, w imieniu Kolegium Dziekańskiego Wydziału Nauk o Zdrowiu, wszystkim Ratownikom Medycznym,
a w szczególności Pracownikom naszego Wydziału, życzymy satysfakcji
z wykonywanej pracy zawodowej oraz dydaktycznej, wytrwałości, ale przede wszystkim zdrowia, siły i wielu powodów do uśmiechu.
Niech każdy dzień na nowo odkrywa sens i wartość Państwa pracy.
W imieniu Kolegium Dziekańskiego
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
dr hab. Anna Kołcz