Dzień Walki z Depresją
Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją (23. lutego) to dobry moment, by przypomnieć jej symptomy, sprawdzić co wpływa na nasze samopoczucie i dlaczego nie warto bronić się przed psychiatrą.
Prof. Joanna Rymaszewska uczulała w czasie akcji Pasja życia. Dbamy o zdrowie psychiczne wrocławian przypominała na co powinniśmy zwrócić uwagę u siebie i swoich bliskich.
Irena Waniewska, która walczyła z chorobą w Kliniece Psychiatrii, opowiedziała o swoich przeżyciach oraz o tym jak udaje się jej o nich zapomnieć.
Dr Dorota Różańska z Zakładu Dietetyki opowiada o tym, czy od tego co jemy zależy nasz uśmiech.