Wróć do strony głównej
Aktualności | 23.02.2018

Dzień Walki z Depresją

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją (23. lutego) to dobry moment, by przypomnieć jej symptomy, sprawdzić co wpływa na nasze samopoczucie i dlaczego nie warto bronić się przed psychiatrą.

Prof. Joanna Rymaszewska uczulała w czasie akcji Pasja życia. Dbamy o zdrowie psychiczne wrocławian przypominała na co powinniśmy zwrócić uwagę u siebie i swoich bliskich.

Irena Waniewska, która walczyła z chorobą w Kliniece Psychiatrii, opowiedziała o swoich przeżyciach oraz o tym jak udaje się jej o nich zapomnieć.

Dr Dorota Różańska z Zakładu Dietetyki opowiada o tym, czy od tego co jemy zależy nasz uśmiech.
 

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 23.02.2018 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 26.02.2018