Wróć do strony głównej
Aktualności | 30.12.2016

Egzamin specjalizacyjny z dziedziny Farmacji Aptecznej

W dniach 19 i 20 grudnia 2016 roku w Sali konferencyjnej im. prof. L. Kuczyńskiego Wydziału Farmaceutycznego oraz w Katedrze i Zakładzie Technologii Postaci Leku UM we Wrocławiu odbył się Ogólnopolski egzamin państwowy z dziedzinie Farmacji Aptecznej. Egzamin teoretyczny przeprowadził Zespół Egzaminacyjny w składzie: Przewodnicząca Państwowej Komisji Egzaminacyjnej dr Elwira Telejko ( konsultant krajowy ds. farmacji aptecznej), prof. dr hab. Janusz Pluta, prof. dr hab. Helena Makulska-Nowak, prof. dr hab. Daria Orszulak-Michalak, mgr Zofia Rogowska-Tylman. Do egzaminu przystąpiły 52 osoby. Egzamin teoretyczny zdało 38 osób. Następnie w Katedrze i Zakładzie Technologii Postaci Leku UM we Wrocławiu odbył się dla 26 osób, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 15 maja 2003 r., egzamin praktyczny. Egzamin przeprowadził Zespół Egzaminacyjny nr 2 w składzie: Przewodniczący Państwowej Komisji Egzaminacyjnej: prof. dr hab. Janusz Pluta, Członkowie: dr Krystyna Małecka, dr Olaf Gubrynowicz, mgr Olga Fedorowicz oraz Zespół Egzaminacyjny nr 3 w składzie: Przewodnicząca Państwowej Komisji Egzaminacyjnej: dr Elwira Telejko, prof. dr hab. Helena Makulska-Nowak, prof. dr hab. Daria Orszulak-Michalak, mgr Zofia Rogowska-Tylman. Egzamin praktyczny z dziedziny Farmacji Aptecznej wszyscy zdali.
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 30.12.2016 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 30.12.2016