Wróć do strony głównej
Aktualności | 09.12.2016

Egzamin z Ginekologii i Położnictwa dla studentów VI roku

Egzamin testowy z Ginekologii i Położnictwa dla studentów VI roku Wydziału Lekarskiego zaplanowany jest na 3 lutego 2017 r. w sali Jana Pawła II. Test pisany będzie  w godzinach 15:15-17:15.

Egzamin testowy jest obowiązkowy dla wszystkich studentów z wyjątkiem osób, które z dwóch testów zaliczeniowych (po sem letnim 2015/16 i sem. zimowym 2016/17) otrzymały oceny dające średnią 4,5 lub więcej.  Studenci zwolnieni z formy testowej mogę przystąpić do zdawania egzaminu praktycznego a następnie do egzaminu w formie ustnej w sesji lub przedterminie.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 09.12.2016 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 09.12.2016