Aktualności | 20.09.2022

Erasmus+ 2021-2027

Polytechnic Institute of Bragança (IPB, Portugalia) zaprasza studentów do wzięcia udziału w mieszanych kursach intensywnych BIP  (Blended Intensive Programmes), w nadchodzącym semestrze zimowym 2022/2023,  w ramach programu Erasmus+ 2021-2027. W obecnej ofercie uczelni partnerskiej znajdują się do wyboru trzy kursy.
W ubiegłym semestrze z programu BIP IPB skorzystali studenci Zdrowia Publicznego, realizując kurs „Emotional education”.

Studenci mogą aplikować do 15.10.2022 r.

Wszystkie informacje i aplikacja do BIP IPB są dostępne na stronie www.ipb.pt/bip

Nowy program Erasmus+ (2021-2027) daje możliwość skorzystania z mieszanych kursów intensywnych BIP jako alternatywnej formy mobilności dla studentów i pracowników. BIP łączą krótkoterminową mobilność fizyczną (zazwyczaj tygodniową) z komponentem wirtualnym. Studenci uczestniczący w programach BIP mogą łączyć je z regularnym trybem studiów, realizując je jako równoległe działania.
Indywidualne zasady organizacji mobilności fizycznej dla studentów i pracowników dydaktycznych będą określone przez instytucję wysyłającą. W przypadku pytań prosimy o kontakt z wydziałowym koordynatorem ds. programu Erasmus+: dr Łukasz Rypicz, e-mail: lukasz.rypicz@umw.edu.pl.

Autor: Joanna Pacula Data utworzenia: 20.09.2022 Autor edycji: Joanna Pacula Data edycji: 20.09.2022