Gościliśmy wrocławskich kwestorów i kanclerzy
Dyskutowali o umowach zleceniach w szkołach wyższych po zmianie przepisów dotyczących minimalnego wynagrodzenia, wymienili się doświadczeniami i zwiedzili Centrum Naukowej Informacji Medycznej.
Spotkania kanclerzy i kwestorów odbywają się cyklicznie - za każdym razem organizuje je inna uczelnia. 25 października gościliśmy ich na Uniwersytecie Medycznym.
Tematem przewodnim były umowy zlecenia w kontekście nowelizacji ustawy o wynagrodzeniu minimalnym. Uczelnie zobowiązane są do przeprowadzenia pewnych zmian. Ze szczegółami zapoznawała obecnych mecenas Anna Oleńska.

Poza częścią merytoryczną, dla gości przygotowano także wycieczkę po Centrum Naukowej Informacji Medycznej.

Goście wpuszczeni zostali także w miejsca na co dzień niedostępne.

Fot. Tomasz Walów