Wróć do strony głównej
Aktualności | 12.01.2017

Gratulacje dla nowego profesora

Prof. Włodzimierz Więckiewicz - kierownik Katedry Protetyki Stomatologicznej - odebrał 11 stycznia 2017 roku nominację profesorską. Prezydent gratulował wyróżnionym i zdradził, że czeka na polskiego Nobla.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 12.01.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 19.01.2017