Gratulacje dla nowych profesorów
Z rąk prezydenta Andrzeja Dudy nominacje profesorskie odebrało 26 października 2016 roku dwoje pracowników Uniwersytetu Medycznego. Są to: prof. Bożena Płonka-Syroka (WFzOAM) oraz prof. Tomasz Szydełko (WNoZ).
Z rąk prezydenta Andrzeja Dudy nominacje profesorskie odebrało 26 października 2016 roku dwoje pracowników Uniwersytetu Medycznego. Są to: prof. Bożena Płonka-Syroka (WFzOAM) oraz prof. Tomasz Szydełko (WNoZ).