Wróć do strony głównej
Aktualności | 12.12.2016

Immatrykluacja przyszłych dentystów

Wydział Lekarsko-Stomatologiczny oficjalnie powitał studentów I  roku na uroczystej immatrykulacji. Mieli powody do dumy - na jedno miejsce w tym roku przypadało aż 30 kandydatów. Był to najbardziej oblegany z naszych kierunków.

Studentów powitała dr hab. Małgorzata Radwan-Oczko, prof. nadzw. dziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego. Na uroczystości nie zabrakło też najważniejszego z dentystów naszej uczelni - rektora prof. Marka Ziętka.


Studenci złożyli ślubowanie. Symbolicznie odebrali także indeksy.


Dużą grupę obecnych na uroczystości stanowili reprezentanci English Division.


Fot. Paweł Golusik/Tomasz Walów
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 12.12.2016 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 13.12.2016