Aktualności | 19.10.2022

IV Studenckie Zawody Symulacyjne

Do piątku 21 października br. czekamy na zgłoszenia drużyn, które chcą wziąć udział w IV Studenckich Zawodach Symulacyjnych. Zmagania mają charakter wewnątrzuczelniany, ale zwycięzcy będą mieli szansę reprezentować UMW w konkursie ogólnopolskim.

W zawodach – polegających na wykonaniu zadań praktycznych, opartych na symulacji medycznej – będą rywalizować jedno- lub wielodyscyplinarne drużyny. W skład zespołu może wejść 4-5 studentów następujących kierunków naszej uczelni:

- lekarskiego (IV-VI rok)

- ratownictwa medycznego (II-III rok)

- pielęgniarstwa (II-III rok)

- położnictwa (II-III rok)

Uwaga! Ze względu na charakter zadań, w każdym zespole powinien znaleźć się co najmniej jeden student kierunku lekarskiego.

IV Studenckie Zawody Symulacyjne odbędą się 10 grudnia br. w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W czasie zmagań jury będzie oceniało wiedzę zespołów, umiejętności techniczne i nietechniczne, takie jak przewidywanie zagrożeń, podejmowanie decyzji, praca zespołowa czy komunikacja w grupie.

Szczegółowych informacji, dotyczących zawodów, udziela mgr Marta Błaszyk (marta.blaszyk@umw.edu.pl, tel. 71/ 784 19 53)

Regulamin oraz link do rejestracji znajdują się na stronie:

Autor: Alicja Giedroyć-Skiba Data utworzenia: 19.10.2022 Autor edycji: Alicja Giedroyć-Skiba Data edycji: 19.10.2022