Wróć do strony głównej
Aktualności | 18.05.2023

Juwenalia 2023

Największe i najbardziej wyczekiwane święto studentów, czyli Juwenalia 2023 odbędzie się w tym roku pod hasłem #WrocławRazem. Spotykamy się 24-25 maja na Wittigowie, a siły do udziału w imprezie będziemy zbierać już w poniedziałek, 22 maja podczas pikniku nad Odrą.

Piknik "OdraNa Juwenalia" rozpocznie się o godz. 12.00 na Bulwarze im. Stanisław Kulczyńskiego przy Wybrzeżu Wyspiańskiego. Zapewniamy dużo słońca, dobrej muzyki oraz… wielką jajecznicę, przyprawioną przez rektorów oraz władze Wrocławia. Po śniadaniu będziemy chillować, integrować się i bawić. W programie m.in. turniej siatkówki, kręgle, dart, chińczyk, twister i Jenga.

Ponownie widzimy się w środę, 24 maja na Wittigowie (dla niewtajemniczonych – jest to kompleks domów studenckich u zbiegu ul. Wittiga i Wróblewskiego). Początek imprezy o godz. 10.00, a koniec dopiero w czwartek, 25 maja około północy.

Uwaga! Czwartek, 25 maja jest dniem rektorskim. Nie ma ćwiczeń, nie ma wykładów, są tylko Juwenalia!

W czasie koncertów wystąpią m.in. ARKanoid, Baranovski, Bethel, Blenders, Liroy, NO LOGO, Maria Sadowska, Mery Spolsky, Sarius i Vito Bambino.

Co jeszcze? Klub Studencki Bajer przygotował "Dream Nihgt", w czasie której wraz z czołówką DJ`ów przeniesiemy się do krainy tańca, rytmu i energetycznych dźwięków. Poza tym mamy kilka niespodzianek oraz mnóstwo pozytywnej energii, która przyda się w czasie sesji egzaminacyjnej.

Juwenalia 2023 #WrocławRazem >>
Śledźcie wydarzenie na FB, znajdziecie tam wszystkie aktualizowane na bieżąco informacje.

Juwenalia organizuje pięć wrocławskich uczelni:
- Uniwersytet Medyczny
- Politechnika Wrocławska
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Uniwersytet Przyrodniczy
- Coventry University

Dla studentów oraz pracowników wstęp na imprezy jest bezpłatny (za okazaniem legitymacji).
Bawcie się dobrze i bezpiecznie! #WrocławRazem

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 18.05.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 19.05.2023