Aktualności | 06.10.2023

Klub Żeglarski "Perła"

Żeglarzy, osoby, które interesują się kulturą żeglarską oraz tych, którzy chcieliby ciekawie spędzić czas i poznać interesujących ludzi, Klub Żeglarski "Perła" Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zaprasza najpierw na spotkania w swojej siedzibie, a później na wspólne rejsy.

Klub "Perła" jest organizacją studencką, która jednoczy miłośników żeglarstwa i promuje ten sport wśród społeczności akademickiej UWM.
W ramach działalności organizuje m.in. rejsy śródlądowe i morskie (np. po Mazurach, Bałtyku czy Adriatyku), udział w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz wydarzeniach kulturalnych związanych z żeglarstwem (np. koncerty szantowe). Umożliwia też rozwijanie wiedzy i umiejętności żeglarskich oraz spotkania w doborowym towarzystwie.

Informacje na temat działalności klubu i planowanych wydarzeniach znajdziecie na jego Facebooku >>

perła

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 06.10.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 06.10.2023