Aktualności | 22.03.2023

Konferencja naukowa

SKN „Peregrinus” przy Katedrze i Zakładzie Farmakognozji i Leku Roślinnego, Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu wspólnie z Sekcją Leku Naturalnego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Oddziału Wrocławskiego, zapraszają do udziału w konferencji naukowej.

W związku z wyczerpaniem limitu uczestników przed dokonaniem wpłaty za uczestnictwo w "IV Konferencji Naukowej Sekcji Leku Naturalnego PTFarm Oddział Wrocław i SKN „Peregrinus ” Katedry i Zakładu Farmakognozji i Leku Naturalnego Uniwersytetu Medycznego im . Piastów Śląskich we Wrocławiu" prosimy o kontakt mailowy z organizatorami (zbigniew.sroka@umw.edu.pl lub piotr.okinczyc@umw.edu.pl).

Osoby chętne, które się zgłoszą zostaną zapisane na listę rezerwową i w razie zwolnienia się miejsca będą mogły wziąć udział w konferencji. Ustalamy również z właścicielami ośrodka możliwość zapisu większej liczby osób (prawdopodobnie jeszcze będą zapisy). Wówczas powiadomimy chętnych o możliwości wpłaty. Osoby, które wpłacą znajdą się na liście Uczestników.

Autor: Tomasz Machynia Data utworzenia: 22.03.2023 Autor edycji: Tomasz Machynia Data edycji: 22.03.2023