Wróć do strony głównej
Aktualności | 02.07.2023

Konferencja "Progressio Infantis"

III edycja Konferencji Naukowej "Progressio Infantis" odbyła się 3 czerwca br. w Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Przewodnim tematem spotkania był "Rozwój dziecka w XXI wieku".

Wydarzenie zostało poświęcone interdyscyplinarnemu spojrzeniu na problemy małego pacjenta oraz ważnej roli, jaką w rozwoju dziecka odgrywa współpraca między terapeutami różnych dziedzin medycyny.

Organizatorem spotkania była Katedra Fizjoterapii UMW oraz Studenckie Koło Naukowe Progressio Infantis. Kolejną edycję konferencji, tym razem o randze międzynarodowej, zaplanowano na 25 maja 2024 r.

Zapraszamy do obejrzenia relacji podsumowującej spotkanie:

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 02.07.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 06.07.2023