Konferencja "Progressio Infantis"
III edycja Konferencji Naukowej "Progressio Infantis" odbyła się 3 czerwca br. w Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Przewodnim tematem spotkania był "Rozwój dziecka w XXI wieku".
Wydarzenie zostało poświęcone interdyscyplinarnemu spojrzeniu na problemy małego pacjenta oraz ważnej roli, jaką w rozwoju dziecka odgrywa współpraca między terapeutami różnych dziedzin medycyny.
Organizatorem spotkania była Katedra Fizjoterapii UMW oraz Studenckie Koło Naukowe Progressio Infantis. Kolejną edycję konferencji, tym razem o randze międzynarodowej, zaplanowano na 25 maja 2024 r.
Zapraszamy do obejrzenia relacji podsumowującej spotkanie: