Aktualności | 20.02.2024

Konkurs grantowy Fundacji Nutricia - edycja 2024

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w 29. edycji Konkursu Grantowego organizowanego przez Fundację Nutricia. Od 1996 roku wspieramy innowacyjne projekty badawcze, które przyczyniają się do rozwoju nauki w dziedzinie żywienia człowieka. Nasza misja to promowanie zdrowia poprzez żywienie, a Państwa badania mogą wnieść znaczący wkład w realizację tego celu.

Szczegóły Konkursu:

Rodzaje Grantów:

• Granty Badawcze: do 250 000 zł dla doświadczonych badaczy.
    • Granty Promotorskie: do 100 000 zł dla kandydatów na doktorów.

Terminy:

• Abstrakty: należy przesłać do 30.04.2024.
    • Pełne Wnioski Grantowe: do 30.07.2024, po pozytywnej decyzji Rady Naukowej Fundacji (decyzja podejmowana jest na podstawie abstraktów)
    • Finalne decyzje: 11-12.2024 roku

Preferowane Obszary Tematyczne w 2024 Roku:

• Współwystępowanie czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego i alergii na pokarm u dzieci.
    • Niedożywienie u dzieci z chorobami infekcyjnymi i przewlekłymi.
    • Wpływ leczenia żywieniowego dousznego i/lub dojelitowego w szpitalu i po wypisie.

Jak Aplikować?

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://fundacjanutricia.pl/dzialalnosc/konkurs-grantowy, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje, regulamin konkursowy oraz dokumenty aplikacyjne.

Skrócony proces przedstawiony został także na tej krótkiej animacji: https://youtu.be/H_5b7A6c4IU

Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prośba o kontaktować z Michałem Sawickim, pod numerem telefonu 517 026 264 lub poprzez e-mail: michal.sawicki@fundacjanutricia.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! To wyjątkowa okazja, aby Państwa badania zostały docenione i wsparte finansowo, przyczyniając się do poprawy zdrowia i dobrostanu społeczeństwa.

Osoby zainteresowane konkursem proszone są o kontakt z Centrum Zarządzania Projektami: projekty@umw.edu.pl

Autor: Natalia Marchut Data utworzenia: 20.02.2024 Autor edycji: Natalia Marchut Data edycji: 20.02.2024