Aktualności | 26.02.2024

Konkurs "Młody Promotor Polski"

Do 1 marca można zgłaszać udział w konkursie "Młody Promotor Polski". Jego celem jest nagrodzenie obywateli naszego kraju, którzy dzięki szczególnym dokonaniom w działalności naukowej, kulturalnej lub sportowej, a także aktywnej postawie i zaangażowaniu, działają na rzecz promocji, popularyzacji wiedzy oraz umacnianiu pozytywnego wizerunku Polski poza jej granicami.

O nagrodę mogą starać się osoby w wieku od 16 do 30 roku życia, którzy posiadają obywatelstwo polskie oraz mają na koncie osiągniecia w następujących kategoriach:

• działalność naukowa – działania, osiągnięcia i sukcesy kandydata w dziedzinie nauki oraz ich wpływ na budowanie wizerunku Polski, promocję Polski i Polaków na świecie,
  • działalność kulturalna – działania, osiągnięcia i sukcesy kandydata w dziedzinie kultury oraz ich wpływ na budowanie wizerunku Polski, promocję Polski i Polaków na świecie,
  • działalność sportowa – działania, osiągnięcia i sukcesy kandydata w dziedzinie sportu oraz ich wpływ na budowanie wizerunku Polski, promocję Polski i Polaków na świecie.

Studenci Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, którzy chcą wziąć udział w konkursie, proszeni są o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: bozena.kolodynska@umw.edu.pl oraz dostarczenie oryginalnych dokumentów do Działu Spraw Studenckich UMW przy ul. Wojciecha z Brudzewa 12. Uwaga! Wnioski przesyłamy z uczelnianych adresów e-mailowych.

Zgłoszenia powinny zawierać:

• kompletnie wypełniony formularz zgłoszeniowy,
  • zgodę na udział w konkursie, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na wykorzystanie wizerunku.

O wyborze laureatów zdecyduje kapituła Konkursu, w skład której wejdą osoby wskazane przez Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz partnera konkursu – Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Więcej informacji znajduje się na stronie >>

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 26.02.2024 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 26.02.2024