Wróć do strony głównej
Aktualności | 22.05.2023

"Kubek dla Wykładowcy"

AKTUALIZACJA

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, komisja konkursowa wyłoniła dziesięć osób, które walczą o wygraną. W gronie tym jest dr Michał Porwolik z Zakładu Anatomii Prawidłowej UMW.

Zachęcamy do oddawania głosów na naszego wykładowcę poprzez formularz >>

Głosowanie trwa do godz. 12.00 w poniedziałek 29 maja. Tego dnia poznamy również nazwisko zwycięzcy plebiscytu.


Rozpoczęła się 11. edycja plebiscytu "Kubek dla Wykładowcy", organizowanego przez Radio Luz. Nazwisko osoby, która wzbudza największą sympatię wśród studentów wrocławskich uczelni, poznamy 29 maja.

Kto powinien dostać kultowy już kubek? Zdaniem organizatorów "ktoś, kto potrafi wypełnić serca zgromadzonej wokół katedry społeczności akademickiej fascynacją, zaciekawieniem, odwagą w poszerzaniu wiedzy, odkrywaniu siebie i otaczającego nas świata. Bez względu na posiadany stopień naukowy i liczbę liter przy nazwisku".

Zapewne znacie takie osoby, więc zapraszamy do wspólnej zabawy. Pokażcie, kto z UMW zasłużył na nagrodę!

Harmonogram konkursu:

I etap - od 8 do 14 maja można wysyłać zgłoszenia kandydatów na adres kubek@radioluz.pl. W treści e-maila należy wpisać imię i nazwisko nominowanej wykładowczyni/wykładowcy, uczelnię którą reprezentuje oraz krótkie uzasadnienie (oryginalność uzasadnień będzie brana pod uwagę podczas wyłaniania finałowej dziesiątki). Uwaga! W plebiscycie mogą brać udział tylko osoby, które aktywnie prowadzą działalność dydaktyczną, jednak z wyjątkiem sprawujących funkcje dziekańskie i rektorskie

II etap - weryfikacja zgłoszeń (od 15 do 21 maja)

III etap - od 22 do 29 maja potrwa otwarte głosowanie na faworytów z finałowej dziesiątki plebiscytu, która zostanie wyłoniona spośród nadesłanych zgłoszeń

Wyniki konkursu "Kubek dla Wykładowcy" poznamy 29 maja na antenie Radia Luz (91.6 FM)

Wydarzenie na FB >>

Informacja na stronie radia >>

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 22.05.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 29.05.2023