Aktualności | 19.05.2022

Laboratorium, na co to komu? - konkurs fotograficzny

„Laboratorium, na co to komu? Czyli rola diagnosty laboratoryjnego w procesie leczenia pacjenta” - pod takim hasłem Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych UMW ogłosiło konkurs fotograficzny. Prace przesyłać można do 27 maja.

To pierwsza edycja konkursu, w którym udział wziąć mogą wszyscy studenci i pracownicy naszej Uczelni. Jego celem jest popularyzacja kierunku studiów analityka medyczna oraz zawodu diagnosty laboratoryjnego, przy jednoczesnym upowszechnianiu i promowaniu fotografii jako dziedziny sztuki.

Do 27 maja przesłać można pod adres stdl.umed.wroc@gmail.com 3 zdjęcia. Szczegółowe wytyczne znaleźć można w regulaminie - link.  Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

STDL UMW konkurs foto
Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 19.05.2022 Autor edycji: Maciej Hałoń Data edycji: 31.08.2022