Wróć do strony głównej
Aktualności | 21.11.2023

Medyczne Oskary 2023

Skoro zbliża się grudzień i czas świątecznych spotkań, tradycji musi stać się zadość. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego plebiscytu – Medyczne Oskary.

Statuetki od kilku lat przyznajemy osobom, które chcemy w szczególny sposób nagrodzić nie tylko za jakość pracy, ale także podejście do współpracowników, życzliwość, empatię i otwartość.

Plebiscyt powstał z myślą o pracownikach, którzy nie są nauczycielami akademickimi, a więc osobach zatrudnionych w pionie administracji naszej uczelni. Nominować natomiast mogą wszyscy, ponieważ obowiązki uczelnianej administracji i pracowników dydaktycznych oraz naukowych nieustannie się przeplatają.
Wyróżniamy tych pierwszych, ponieważ ich praca często pozostaje w tle i za kulisami osiągnięć oraz odkryć w wymiarze naukowym i medycznym, choć nierzadko ma dla nich istotne znaczenie lub stanowi ich codzienne, niekoniecznie oczywiste, wsparcie.

Przypominamy, że osoby zgłaszane do konkursu spoza macierzystego działu dostają podwójny głos!

Tradycyjnie prosimy o przesyłanie e-mailowo na adres komunikacja@umw.edu.pl propozycji osób, ale także zespołów, które chcielibyście Państwo nagrodzić. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 8 grudnia. Pod uwagę brane będą tylko zgłoszenia pochodzące z domeny uczelnianej.

Do zgłoszenia, oprócz imienia i nazwiska oraz miejsca zatrudnienia kandydata, prosimy dodać 2-3 zdania uzasadnienia, dlaczego akurat dana osoba zasługuje na wyróżnienie.

Listę laureatów ogłosimy na stronie internetowej uczelni.

Tagi #nna
Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 21.11.2023 Autor edycji: Monika Szymańska-Antosiak Data edycji: 22.11.2023