Wróć do strony głównej
Aktualności | 01.03.2018

Młode Talenty wybrane

Poznaliśmy reprezentantów uczelni w kolejnym etapie konkursu Młode Talenty w zakresie sukcesu: naukowego, innowacyjnego, w działalności społecznej, sportowego i w działalności przedsiębiorczej.

Zwycięzcami na etapie uczelnianym w poszczególnych kategoriach zostali:

1. Sukces naukowy

  • Maciej Ornat - student Wydziału Lekarskiego
  • Jędrzej Grzegrzółka - doktorant w Katedrze Morfologii i Embriologii Człowieka
  • Dawid Przystupski - student Wydziału Lekarskiego


2. Sukces innowacyjny

  • Aleksandra Dominik - studentka Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej
  • Karolina Dydak - doktorantka w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii
  • Miron Tokarski - doktorant w Zakładzie Technik Molekularnych, oraz Izabela Pielka - studentka Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej (zgłoszenie grupowe)


3. Sukces w działalności społecznej

  • Dominik Stosik - student Wydziału Lekarskiego
  • Mateusz Chmielarz - student Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej


4. Sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej

  • Miron Tokarski - doktorant w Zakładzie Technik Molekularnych


5. Sukces sportowy

  • Katarzyna Wysoczańska - studentka Wydziału Lekarsko- Stomatologicznego


W kolejnym etapie kapituła konkursu z Dolnośląskiego Klubu Kapitału wybiera trzech nominowanych w każdej kategorii. Spośród nich zwycięzcy zostaną wybrani na gali zaplanowanej w maju. W zeszłym roku aż dwóch naszych reprezentantów zdobyło główną nagrodę: Mateusz Olbromski oraz Przemysław Zarzeczny.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 01.03.2018 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 01.03.2018