Wróć do strony głównej
Aktualności | 19.10.2022

Nagroda Pielęgniarska Królowej Szwecji

Studenci pielęgniarstwa oraz praktykujące pielęgniarki i pielęgniarze do 1 listopada br. mogą przesyłać zgłoszenia na konkurs o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii. Zwycięzca, który zaprezentuje najlepszy pomysł na poprawę jakości opieki nad pacjentami, otrzyma 6 tys. euro.

Każdy, kto zechce wziąć udział w konkursie, może przesłać dowolną liczbę pomysłów na usprawnienie opieki pielęgniarskiej. Jury będzie brało pod uwagę zarówno rozwiązania czysto teoretyczne, jak i te, które udało się już choćby w części zrealizować. Ważne, aby ich wdrożenie usprawniało i polepszało pielęgnowanie pacjentów – zwłaszcza starszych i/lub cierpiących na demencję.

Na laureata Nagrody Pielęgniarskiej Królowej Szwecji czeka 6 tys. euro stypendium, możliwość indywidualnego stażu i udziału w międzynarodowym networkingu, jak również dyplom od Jej Królewskiej Mości Królowej Szwecji Sylwii i zaproszenie na uroczystość ceremonii wręczenia nagród w pałacu w Sztokholmie.

Nagroda została ustanowiona w 2012 r. jako prezent urodzinowy dla Jej Królewskiej Mości Królowej Szwecji Sylwii w dowód uznania za jej zaangażowanie na rzecz pracy pielęgniarek i pielęgniarzy oraz poprawę jakości opieki nad pacjentami. Celem konkursu jest wspieranie pozytywnych zmian oraz innowacji w zakresie pielęgnowania chorych oraz wyróżnienie kreatywnych i szukających nowych rozwiązań talentów w dziedzinie pielęgniarstwa.

Więcej informacji znajduje się na stronie :

https://tiny.pl/wr6hs

Zgłoszenia należy wysyłać przez formularz:

https://tiny.pl/wr6qx

 

Tagi #umw
Autor: Alicja Giedroyć-Skiba Data utworzenia: 19.10.2022 Autor edycji: Alicja Giedroyć-Skiba Data edycji: 19.10.2022